STAVBY

Rekonstrukce

Provádíme odborné generální rekonstrukce bytů a domů, které jsou v souladu zájmů investora i státní památkové péče. Jsme zastánci citlivého zásahu do stávajících konstrukcí, které prověřujeme po stránce životnosti a doby jejího dalšího opotřebení. Zhodnotíme technickou, ekonomickou i morální životnost a učiníme Vám možnosti nahrazení zastaralých konstrukcí novými prvky s lepšími užitnými parametry.

Rekonstrukce

Rodinné domy

Rodinné domy navrhujeme a stavíme podle konstrukčních zásad, technických norem a technologických postupů a samozřejmě požadavků klienta. Zabezpečujeme kompletní dokumentaci pro vydání stavebního povolení, ohlášení stavby, provádění stavby. Během provádění studie před samotným projektováním doporučíme nejvhodnější materiály pro dané podmínky a místo výstavby.

Rodinné domy

Kancelářské prostory

Zajišťujeme vypracování komplexní studie kancelářských prostor včetně návrh materiálů, povrchů a barevností. Po optickém a akustickém oddělení prostoru vybereme vhodné materiály s ohledem na profesní zaměření Vaší společnosti, počtu pracovníků, struktury a stylu. Dále jsme schopni vypracovat modelové simulace rozšíření prostoru s rostoucím počtem pracovníků.

Kancelářské prostory

Interiéry

Navrhneme půdorysnou dispozici a následnou 3D vizualizaci včetně barevného řešení celého interiéru a zrealizujeme Vám interiér Vašeho budoucího bytu či rodinného domu.

Interiéry